Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2017, 08, №31

Добрий день, шановні читачі!

За тиждень ми з вами відзначатимемо, мабуть, найважливіше свято України – День незалежності. Значення події, яка 26 (уже майже 26) років тому дала підстави для визнання 24 серпня святом, переоцінити складно, особливо для нашої професії.

Адже відійшовши від "соціалістичної правової системи", юристи отримали набагато більшу свободу для справжньої творчості. Різноманіття відносин, що потребують правового регулювання, зростало в незалежній Україні рік у рік і продовжує зростати й зараз. Це чудово можуть бачити, зокрема, усі ті, хто хоча б раз проводив одну з найбільш комплексних юридичних процедур – Due Diligence, покликану виявити всі юридичні ризики, пов'язані з тим чи іншим об'єктом або їх сукупністю.

Саме особливості проведення такої процедури щодо різних об'єктів учергове стали основною темою номера Ю&З. Те, що ми знову змушені повертатися до вічних, здавалося б, питань – чудова ілюстрація для того активного процесу змін, що характерний для українського правового поля. Кожен рік приносить нам нові інструменти й нові проблеми для вирішення.

У межах статей блоку "Тема номера" наші автори розповідають про поточний стан речей і дають рекомендації щодо проведення перевірки різних видів активів (насамперед нерухомості й об'єктів інтелектуальної власності). Також увагу приділено кадровому аудиту та перевірці правильності оформлення трудових відносин як питанням, ключовим для деяких видів бізнесу (та й таким, що стали для багатьох більш актуальними у зв'язку з ризиком санкцій, що підвищився, за помилки в цій сфері).

Загалом, певен, цей блок матеріалів буде корисним і цікавим кожному з вас.

Але ми традиційно не зупиняємося на одній тематиці. У номері Ю&З розміщено, зокрема, матеріали, у яких аналізується свіжа судова практика та даються відповіді на запитання. Окремо зверну увагу на розміщений у номері огляд свіжого інформаційного листа ВГСУ, у якому зібрано позиції ВСУ, сформульовані під час розгляду господарських справ у 2016 – 2017 роках.

І насамкінець звертаю вашу увагу на те, що наступний номер Ю&З у зв'язку зі святами вийде за два тижні – в останній день літа.

 

З повагою

головний редактор

Олександр Попов

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua