Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2017, 07, №28

Добрий день, шановні читачі!

Сьогодні в номері ми повертаємося до великої та вічної теми податків. У матеріалах блоку "Тема номера" автори Ю&З подають вашій увазі свої міркування та рекомендації з найбільш актуальних питань, що виникають у платників податків.

Серед них і нев'януча проблема супроводження податкових перевірок (зокрема тих, що призначаються в межах кримінального провадження), і постійна судова війна навколо податкових повідомлень-рішень. Крім того, у фокусі уваги і більш вузькоспеціалізовані теми: особливості оподаткування агробізнесу; практика визначення звичайних цін у межах застосування правил трансфертного ціноутворення, що усталюється, тощо.

Окремо хочу зупинитися на матеріалах, присвячених відносно свіжому нововведенню, – узаконеному блокуванню реєстрації податкових накладних. До затверджених підстав для блокування вже виникло чимало питань: фахівці вважають їх надто розпливчастими і такими, що дають можливості для зловживань. Мінфін уже обіцяв переглянути їх з урахуванням рекомендацій експертів, однак поки доводиться жити та працювати за недосконалими правилами. Про те, як діяти з найменшими ризиками, розповідається в кількох статтях блоку "Тема номера".

Але ми традиційно не обмежуємося рамками однієї тематики. У номері Ю&З розміщено матеріали, у яких аналізується свіжа судова практика, надаються відповіді на запитання читачів, наводиться огляд законодавчих ініціатив. Особливо акцентую увагу на одному з матеріалів рубрики "Судова практика", у якому розглядається позиція ВСУ з питання про порядок вручення документів стороні цивільної справи – іноземному громадянинові, який мешкає за межами України. Певен, що знайомство з цією позицією виявиться корисним для багатьох із вас, шановні читачі.

І насамкінець нагадую, що редакція Ю&З із нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями, рекомендаціями щодо поліпшення видання. Кожен такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, даючи змогу зробити видання ще цікавіше й корисніше для вас.

З повагою

головний редактор

Олександр Попов

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua