Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

Астерс була включена до панелі експертів Секретаріату Енергетичного Співтовариства

Юридичну фірму "Астерс" та її радника Ярослава Петрова було затверджено учасниками панелі експертів Енергетичного Співтовариства. Метою діяльності панелі експертів є надання підтримки Секретаріату Енергетичного Співтовариства у його роботі,

включно з проектами у рамках грантових контрактів між Секретаріатом Енергетичного Співтовариства, Європейською Комісією та іншими донорами (такими як програма EU4Energy). Зокрема, учасники панелі експертів працюватимуть над впровадженням частини 3 програми EU4Energy, що має на меті удосконалення законодавчих і регуляторних норм у сфері енергетики, втілення запропонованих рекомендацій у життя, а також залучення інвестицій у проекти ключових стратегічних енергетичних об'єктів в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні.

Радник Астерс Ярослав Петров зазначає: "Участь у панелі експертів надасть нам більше можливостей зробити внесок у вдосконалення законодавчих і регуляторних норм у сфері енергетики в Україні, що є надважливим фактором для залучення нових інвестицій в український енергетичний сектор".

AVELLUM консультувала Kernel Holding S.A. щодо придбання сільськогосподарського бізнесу її дочірньою компанією

AVELLUM виступила юридичним радником компанії Kernel Holding S.A. (Кернел) у зв'язку з придбанням однією з дочірніх компаній Кернел

100% акцій сільськогосподарського бізнесу, що має потужності зі зберігання зернових у розмірі понад 170 тис. тонн та орендує понад 27,5 тис. га сільськогосподарських земель. Загальна винагорода у розмірі 43,3 млн дол. США була сплачена за цей бізнес. Антимонопольний комітет України погодив це придбання у травні 2017 року.

Нещодавно AVELLUM також консультувала Кернел щодо придбання 100 % акцій провідного сільськогосподарського холдингу із земельним банком у 190 тис. га та потужностями зі зберігання зернових у розмірі близько 200 тис. тонн. Раніше цього року AVELLUM консультувала Кернел щодо дебютного випуску єврооблігацій на суму 500 млн дол. США, який є першим успішним корпоративним випуском єврооблігацій з України, починаючи з 2013 року.

Кернел є найбільшою диверсифікованою агропромисловою компанією Чорноморського регіону, заснованою в Україні, з лістингом на Варшавській фондовій біржі. Кернел є провідним експортером зерна, соняшникової олії та іншої сільськогосподарської продукції.

Команду AVELLUM, що працювала над цим проектом, очолив радник Юрій Нечаєв за підтримки юристів Андрія Романчука, Андрія Гуменчука та Дмитра Симбірьова під загальним керівництвом керуючого партнера Миколи Стеценка.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua