Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Десять юристів ЄПАП Україна увійшли до числа провідних експертів у 17 галузях права згідно з рейтингом Best Lawyers 2018 в Україні

Десять юристів і партнерів ЄПАП Україна увійшли до числа провідних експертів у 17 галузях права в Україні згідно з восьмим виданням Best Lawyers.

Двоє з них були обрані вперше. Бюро увійшло до трійки лідерів серед юридичних фірм України за кількістю юристів, відзначених виданням, а також за кількістю практик, у яких рекомендовані юристи.

Юристи і партнери Бюро були відзначені в таких галузях:

– Гліб Бялий: вирішення судових спорів;

– Олег Бойчук: корпоративне право, сільське господарство й аграрне право;

– Сергій Гребенюк: кримінальне право, вирішення судових спорів;

– Оксана Ільченко: антимонопольне/конкурентне право, корпоративне право, злиття та поглинання;

– Маркіян Ключковський: арбітраж і медіація, міжнародний арбітраж, вирішення судових спорів, спортивне право;

– Тарас Кислий: інтелектуальна власність / TMT;

– Роман Степаненко: банківське і фінансове право, ринки капіталу;

– Сергій Свириба: арбітраж і медіація, міжнародний арбітраж, вирішення судових спорів;

– Олександра Євстаф'єва: трудове право;

– Ілона Цекелі: банківське і фінансове право, інвестиційне право, земельне право, злиття та поглинання, нерухомість.

Вже понад 30 років Best Lawyers є одним з найавторитетніших рейтингів юридичної спільноти у світі. Починаючи з 2006 року, видання щорічно публікує міжнародний рейтинг у більш ніж 70 країнах світу. Best Lawyers складає списки видатних юристів, ґрунтуючись на вичерпному аналізі експертних оцінок, що надаються на конфіденційній основі тисячами провідних юристів колегам по професії.

Астерс – лідер соціальної відповідальності в юридичній галузі в Україні

Юридичну фірму "Астерс" визнано "лідером соціальної відповідальності в юридичній галузі в Україні" за підсумками міжнародного конкурсу Best in CSR, проведеного журналом "Сталий бізнес",

а Правничу школу ЕВА-Астерс названо одним з найкращих проектів з корпоративної соціальної відповідальності в Україні у 2016 році разом з ініціативами таких компаній, як Auchan Ukraine, OKKO та "Запоріжсталь".

До цього Астерс також отримала нагороду "Найбільш соціально відповідальна юридична фірма України у 2016 році" за підсумками щорічного дослідження PLS Top Teams.

Старший партнер Астерс Армен Хачатурян зазначає: "Ці відзнаки є яскравим підтвердженням провідної ролі, яку протягом тривалого часу відіграє Астерс на українському юридичному ринку, а також цінностей гуманізму, які лежать в основі діяльності нашої фірми. Ми продовжуватимемо докладати зусиль і дотримуватися нашої стратегії корпоративної соціальної відповідальності, адже, на нашу думку, професія юриста накладає високі соціальні зобов'язання і вимагає втілення в життя заходів, спрямованих на підтримку розвитку суспільства".

Реалізація стратегії корпоративної соціальної відповідальності Астерс включає такі напрями та проекти, як Правнича школа ЕВА-Астерс (унікальна безкоштовна освітня платформа для українських юристів, призначена для обміну досвідом та найкращими прикладами юридичної підтримки та захисту бізнесу), АртАстерс (КСВ-проект, що має на меті підтримку та популяризацію сучасного українського мистецтва), а також численні pro bono та благодійні ініціативи.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua