Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

Sayenko Kharenko представила інтереси однієї з найбільших індустріальних груп України в досудовому розслідуванні

Команда практики кримінально-правового захисту Sayenko Kharenko успішно представила інтереси

однієї з найбільших індустріальних груп України в досудовому розслідуванні кримінального провадження за фактами можливого ухилення контрагентами від сплати податків у особливо великих розмірах на загальну суму 35 мільйонів гривень.

Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав консультації щодо всіх аспектів кримінального провадження та надання правової допомоги під час проведення перевірок контролюючими органами. За результатами надання юридичної допомоги, на цей час немає жодних претензій з боку правоохоронних органів стосовно клієнта і його посадових осіб.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі радника Сергія Смірнова, юриста Ігоря Воронова та під керівництвом партнера Сергія Погребного.

AEQUO запускає аутсорсингову платформу AEQUO Friends

AEQUO анонсує запуск першої аутсорсингової платформи української юридичної фірми – AEQUO Friends. Проект спрямований на залучення до співпраці експертів, зокрема нотаріусів, перекладачів, інших підрядників,

а також для стажування студентів юридичних факультетів у інноваційному форматі.

Основна мета цієї інноваційної платформи – оперативно реагувати на незаплановане зростання обсягів роботи, удосконалити бізнес-процеси, підвищити рівень турботи про клієнтів, а також формувати оптимальний кадровий резерв і забезпечити ефективний аутстафінг юристів для клієнтів у майбутньому.

Першими скористатися перевагами проекту зможуть студенти юридичних факультетів українських ВНЗ з усією України. AEQUO відкриває першу програму стажування студентів у новому інноваційному форматі для юних талантів, які пройдуть відбір. Студенти взаємодіятимуть з менторами за допомогою платформи, отримуючи завдання і зворотний зв'язок онлайн. При цьому студент зможе вибирати завдання за видами робіт і практиками, що допоможе зробити правильний вибір під час планування подальшої кар'єри в юриспруденції, отримувати досвід роботи над знаковими проектами і стати членом спільноти AEQUO Friends. Така форма співпраці залишає студентам можливість продовжувати навчання у комфортному режимі й самим організовувати своє стажування максимально ефективно.

Усі, хто бажає взяти участь у проекті, можуть уже сьогодні заповнити заявку на сайті friends.aequo.ua. Прийняття заявок триватиме до 10 вересня 2017 року. У вересні відбудеться презентація програми й початок стажування AEQUO Friends.

"Проект AEQUO Friends – це абсолютно новий формат роботи в юридичній фірмі та є частиною інноваційної стратегії AEQUO. Ця аутсорсингова платформа кардинально змінює уявлення про традиційний підхід до роботи з підрядниками та студентського стажування і відповідає актуальним запитам часу", – коментує Анна Бабич, партнер Aequo.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua