Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2017, 07, №25

Добрий день, шановні читачі!

Судова реформа крокує просторами нашої Батьківщини й обіцяє докорінно змінити роботу системи правосуддя в Україні. У кращий, звісно ж, бік. Однак поки маємо те, що маємо: рівень довіри суспільства до судової системи не підвищується, а судді все так само скаржаться на погрози, пов'язані з професійною діяльністю (а деякі навіть зізнаються в тому, що приймають рішення під впливом певного роду побоювань). Не засуджуючи нікого конкретно, кожен юрист підтвердить, що знайти законність і справедливість у державних судах досить непросто.

Часом не легше стоять справи й з питаннями компетентності, особливо якщо йдеться про вузькоспеціалізовані чи сучасні "трендові" практики. Можливо, саме тому не в останню чергу бізнес активно освоює арбітраж. І законодавець (краще пізно, аніж ніколи!) нарешті вирішив здійснити низку кроків убік наближення України до дружніх до арбітражу юрисдикцій. Про це більш докладно – у сьогоднішньому номері Ю&З. А ще – про теоретичні засади арбітражного процесу та безцінний практичний досвід арбітражних розглядів від провідних фахівців урегулювання спорів.

Традиційно ми не обмежуємося однією тематикою. Сьогодні в Ю&З – новинки судової практики у страхових спорах і справах про поділ майна, проблемні питання монополізації представництва в судах. А також детальний аналіз законопроекту № 6027, за допомогою якого сьогодні фактично пропонується вивести на законодавчий рівень судову практику в банківських спорах, явно спрямовану на захист інтересів банків.

Певен, кожен з вас знайде в номері те, що цікаво та важливо саме йому. Також нагадую, що редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями та порадами щодо поліпшення видання. Кожен такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, даючи змогу зробити Ю&З ще цікавіше й корисніше для вас.

З повагою,

головний редактор

Олександр Попов

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua