Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

"Астерс" є консультантом Міжнародної фінансової корпорації щодо фінансування компанії "Нібулон" на суму до 100 млн доларів США

Юридична фірма "Астерс" була юридичним радником із питань українського права Міжнародної фінансової корпорації (далі – МФК) у зв'язку з наданням кредиту на загальну суму до 100 млн доларів США компанії "Нібулон"

– одному з найбільших в Україні виробників та експортерів зернової й олійної сільськогосподарської продукції.

МФК надасть кредит у розмірі до 60 млн доларів США з власних джерел і залучить до 40 млн доларів США від інших кредиторів. Фінансування в межах проекту буде спрямовано на модернізацію та розширення перевантажувальних терміналів компанії "Нібулон", а також на рефінансування короткострокового боргу компанії.

Над проектом працювала команда "Астерс" практики банківського та фінансового права в складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юриста Інни Бондаренко.

Sayenko Kharenko представила інтереси Волзького абразивного заводу та Торгового дому "Александр" в антидемпінговому розслідуванні

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси виробника

карбіду кремнію ВАТ "Волзький абразивний завод" і локального дистриб'ютора продукції ТОВ "Торговий дім "Александр" в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну шліфувальних кругів на керамічній зв'язці, вироблених у Російській Федерації.

Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав підготовку коментарів із різних питань, зокрема, щодо заяви про ініціювання розслідування, кодування товару, матеріалів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за результатами розслідування, підготовки відповідей на запитальник національного товаровиробника, а також участі у слуханнях і підготовки документа за результатами слухань тощо. За результатами антидемпінгового розслідування до ВАТ "Волзький абразивний завод" було застосовано такі антидемпінгові мита – 6,54 %, тоді як антидемпінгові мита щодо інших експортерів становили 33,83 %.

Команда Sayenko Kharenko працювала над цим проектом у складі радника Анжели Махінової, юристів Вікторії Микуляк та Івана Бараненка під керівництвом партнера Тетяни Сліпачук.

Міжнародна фінансова корпорація надає кредит у розмірі 400 млн гривень "Ашан Рітейл"

Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie був юридичним радником Міжнародної фінансової корпорації (IFC), провідного міжнародного інвестора в український приватний сектор,

у трансакції з надання кредиту в розмірі 400 млн гривень (приблизно 15 млн доларів США) строком на 8 років компанії "Ашан Рітейл", до складу якої входять існуючі канали роздрібної торгівлі продовольчими товарами в усіх країнах: гіпермаркети, продуктові магазини зручної покупки та електронна торгівля. "Ашан Рітейл" планує направити цей кредит на фінансування своїх довгострокових інвестицій в Україні для розвитку вітчизняних каналів закупівлі товарів і підвищення стандартів на вітчизняному ринку роздрібної торгівлі.

Команду Baker McKenzie очолював партнер київського офісу Сергій Чорний. Ключовими членами команди були старший юрист Дмитро Орендарець та юрист Ганна Смирнова. Керуючий партнер київського офісу Сергій Чорний зазначив: "Ми маємо честь консультувати IFC у цій значущій трансакції, яка згодом може стати поштовхом до зростання української галузі роздрібної торгівлі та створення нових робочих місць".

Експерти Asters провели серію семінарів з антимонопольного права на pro bono засадах

Комісія з питань конкуренції Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) за pro bono підтримки юридичної фірми Asters у 2017 році проводить серію безкоштовних спеціалізованих семінарів

із найбільш гострих для бізнесу питань щодо дотримання правил конкуренції з метою сприяння кращому розумінню вимог антимонопольного законодавства України.

Зокрема, 15 червня 2017 року провідні експерти з питань антимонопольного права – партнер Asters Олександр Вознюк і радник Asters Тетяна Вовк – провели семінар "Що означає ефективний антимонопольний комплаєнс: як примусити комплаєнс-програму працювати на запобігання антиконкурентним порушенням".

У заході взяли участь понад 30 представників національних і міжнародних компаній, що провадять свою діяльність в Україні. Під час семінару обговорювалися практичні проблеми, що заважають компаніям у процесі їхньої діяльності ефективно виявляти антиконкурентні ризики й запобігати їхньому виникненню, а також питання щодо побудови ефективних механізмів взаємодії працівників і служб усередині компанії, розподілу функцій комплаєнс-контролю й аналізу, інформаційного й методичного забезпечення, практичні кроки щодо впровадження комплаєнс-програми та приклади відповідних внутрішніх документів.

Нагадаємо, що 31 березня 2017 року фахівці Asters на pro bono засадах також провели семінар "Вертикальні обмеження та заборонені антиконкурентні практики у сфері онлайн-торгівлі. Які дії є порушенням і як їм запобігти".

Участь у таких семінарах дає змогу представникам українських і міжнародних компаній розібратися в багатьох складних і часто заплутаних питаннях конкурентного права та практики, розкрити особливості підходів органів Антимонопольного комітету в разі застосування оціночних норм та економічних категорій у конкуренційному праві, отже, дає можливість знаходити правильні рішення, уникнути непотрібних ризиків і запобігти серйозним штрафам, які накладає АМКУ.

ICC Ukraine та Asters передбачають проведення ще кількох подібних семінарів до кінця року.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua