Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

EY супроводжує першу в Україні процедуру попереднього узгодження ціноутворення в контрольованих операціях

 

Компанія EY виступає радником платника податків під час першої в Україні процедури попереднього узгодження ціноутворення в контрольованих операціях. За результатами цієї процедури очікується укладання першого в Україні

договору про попереднє узгодження ціноутворення для цілей трансфертного ціноутворення.

Бажання укласти односторонній договір про попереднє узгодження ціноутворення виявив один із лідерів аграрного сектору економіки України. Після проведення всіх необхідних розрахунків та аналізу доцільності укладання такого договору, а також після попередніх обговорень з представниками Державної фіскальної служби України (далі – ДФС) платник податку звернувся до ДФС із відповідною заявою.

Нагадаємо, що договір про попереднє узгодження ціноутворення – це угода, що укладається на обмежений термін (до 5 років) між великим платником податків і ДФС щодо узгодження критеріїв для визначення відповідності умов деяких майбутніх господарських операцій платника податків принципу "витягнутої руки".

Процедура попереднього узгодження ціноутворення в контрольованих операціях є багатокроковою. На першому етапі, після подання заяви, ДФС проводить попередній розгляд питання та його спільне обговорення з платником податків і його представниками, після чого повідомляє платнику податків про доцільність проведення процедури узгодження ціноутворення.

З боку компанії EY в Україні роботу над проектом ведуть Ігор Чуфаров, партнер, та Олександр Федосєєнко, менеджер.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua