Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Ігор Свечкар та Олексій Пустовіт визнані лідерами у галузі антимонопольного права згідно з Who's Who Legal Competition 2017

Партнери Астерс Ігор Свечкар та Олексій Пустовіт увійшли до переліку найкращих у світі експертів з антимонопольного права згідно з Who's Who Legal Competition 2017 Future Leaders, першим рейтингом від видавництва Who's Who Legal,

що включає юристів та економістів, визнаних своїми колегами висхідними зірками світової спільноти фахівців з конкуренційного права. Рейтинг Future Leaders 2017 включає 3 партнерів юридичних фірм з України, двоє з них представляють Астерс.

Видання Who's Who Legal: Competition 2017 є результатом ретельного багатомісячного дослідження, протягом якого було проведено опитування клієнтів юридичних фірм та юристів у галузі антимонопольного права з усього світу. Дослідження Who's Who визначило 372 партнерів з понад 200 фірм з 45 країн, які є провідними фахівцями у сфері антимонопольного права. Номінанти рейтингу були обрані на основі всестороннього незалежного опитування корпоративних юрисконсультів і представників юридичних фірм у всьому світі. Тільки фахівці, які відповідають незалежним міжнародним критеріям дослідження, потрапили до списку найкращих юристів Who's Who Legal.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua