Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Sayenko Kharenko тричі названо "Фірмою року в Україні"

Sayenko Kharenko визнано найкращою юридичною фірмою року в Україні за версією трьох авторитетних професійних

рейтингів: IFLR European Awards, Who's Who Legal Awards та "Юридична премія". Це вже втретє в історії фірми, коли вона отримує одночасно три найвищі оцінки від різних джерел.

П'ята перемога на IFLR European Awards

Премію IFLR European Awards Sayenko Kharenko заслужила завдяки інноваційному підходу до ведення угод. Уперше Sayenko Kharenko отримала цю нагороду у 2011 році, коли видання IFLR включило Україну до списку юрисдикцій European Awards. Після цього – ще тричі: у 2012, 2013 та 2015 роках.

International Financial Law Review (IFLR) – лідер у галузі визнання юридичних інновацій. Щорічно IFLR European Awards визначає провідні юридичні фірми Європи у 25 юрисдикціях і відзначає найбільш інноваційні транскордонні угоди у сферах ринків капіталу, фінансового права, реструктуризації заборгованості та M&A.

Четверта перемога на Who's Who Legal Awards

Sayenko Kharenko уже вчетверте визнано "Фірмою року в Україні" за результатами міжнародного авторитетного рейтингу Who's Who Legal Awards 2017. У 2013 році фірма стала першою українською юридичною фірмою, яка отримала цю нагороду. Після цього Sayenko Kharenko ставала національним переможцем ще двічі – у 2015 та 2016 роках.

Who's Who Legal Awards присуджує нагороди найкращим юридичним фірмам із понад 60 юрисдикцій у всьому світі. Серед переможців цього року такі фірми, як Allen & Overy (Бельгія), Freshfields Bruckhaus Deringer (Великобританія), Latham & Watkins (США, Каліфорнія) та інші.

Друга перемога за версією "Юридичної премії"

Sayenko Kharenko стала переможцем у категорії "Фірма року в Україні", а також була названа найкращою юридичною фірмою року в галузі корпоративного права. До цього фірма ставала переможцем премії в різних номінаціях у 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014 та 2015 роках.

"Юридична премія" присуджується одинадцятий рік поспіль найкращим юристам України. Цього року нагороди було вручено в 40 номінаціях, серед яких – найкращі юристи та юридичні фірми в галузі корпоративного права, податків, банківського та фінансового сектору, M&A, судової практики, а також у сфері міжнародної торгівлі та Government Relations, найкращі юристи з корпоративного права, банкрутства та боргової реструктуризації.

"Для Sayenko Kharenko 2016 рік був насиченим і плідним. Ми супроводжували понад 800 проектів, включаючи роботу над 20 законодавчими актами. Наші юристи забезпечили представлення інтересів клієнтів у 205 судових та арбітражних справах, загальна сума позовних вимог за якими становила понад 10 мільярдів доларів США. Кількість дозволів на придбання компаній, які отримала команда практики конкурентного права від Антимонопольного комітету України, становить 20 % від загальної кількості дозволів на ринку у 2016 році, а сума угод, над якими працювали наші юристи у галузі конкурентного права за минулий рік, становить 245 мільярдів доларів США. Крім того, минулого року 30 % усіх юристів фірми дістали особисте визнання провідних міжнародних і національних рейтингів, дослідження яких ґрунтуються на оцінках клієнтів і колег по ринку. Безумовно, нам дуже приємно усвідомлювати, що наша робота дістає таке визнання експертної спільноти. Ми дякуємо нашим клієнтам за довіру й продовжуватимемо знаходити нестандартні рішення навіть у найскладніших ситуаціях, нарощуючи унікальну експертизу для надання найбільш ефективної юридичної підтримки", – прокоментував потрійну перемогу Михайло Харенко, партнер Sayenko Kharenko.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua