Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв'язку з випуском єврооблігацій МХП на суму 500 мільйонів доларів США

Sayenko Kharenko стала юридичним радником з питань українського права лід-менеджерів

J.P. Morgan Securities plc і лондонського відділення ING Bank N.V. у зв'язку з тендерною пропозицією МХП щодо єврооблігацій на суму 750 мільйонів доларів США з відсотковою ставкою 8,75 % та строком погашення у 2020 році, а також випуском МХП нових єврооблігацій на суму 500 мільйонів доларів США з відсотковою ставкою 7,75 % і строком погашення у 2024 році. МХП є однією з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізуються на виробництві м'яса птиці та вирощуванні зерна.

Це вже другий корпоративний випуск єврооблігацій українських компаній у цьому році: в січні агрохолдинг Kernel випустив дебютні єврооблігації на суму 500 мільйонів доларів США.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом старшого юриста Ірини Бакіної та юриста Ольги Кирюші у складі старших юристів Олега Климчука та Марії Цабаль, юристів Оксани Андроник і Тараса Шиба. Загальне керівництво проектом здійснював партнер Назар Чернявський.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua