Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

Команда INTEGRITES здобула перемогу в багатомільйонному арбітражі в МКАС при ТПП України

INTEGRITES захистила інтереси українського підприємства в спорі з однією з найбільших російських компаній у сфері хімічної промисловості на суму понад 14,5 млн. дол. США. Російський виробник подав до Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України багатокомпонентні майнові вимоги

щодо стягнення з українського підприємства прямих збитків, упущеної вигоди, штрафних санкцій і моральної шкоди на суму понад 14,5 млн. дол. США та про допостачання продукції за контрактом. Також російська компанія подала вимоги щодо визнання додаткових угод до контракту недійсними як таких, що укладено під впливом важких обставин, та про застосування реституції.

Виступаючи на боці українського відповідача, команді юристів INTEGRITES удалося відстояти позицію підприємства та довести, що практично всі позовні вимоги є неспроможними. Склад арбітрів погодився з переважною більшістю доводів юристів INTEGRITES і відмовив у задоволенні основних вимог, зокрема: щодо визнання недійсними додаткових угод і застосування реституції; щодо стягнення упущеної вигоди, штрафних санкцій і моральної шкоди; про допостачання продукції.

Над проектом працювала команда юристів INTEGRITES на чолі з партнером практики Міжнародного арбітражу Перепелинською Оленою та старшим юристом Ганзієнко Дар'єю.

Астерс долучилася до робочої групи зі створення міжнародного медичного центру

Юридична фірма "Астерс" в особі партнера Вадима Самойленка та юриста Мар'яни Саєнко стала учасником робочої групи зі створення унікального медичного кластера при Таврійському національному університеті ім. В. І. Вернадського (далі – Медичний кластер) під патронатом уряду України.

Астерс братиме участь у юридичному структуруванні цього інноваційного проекту, а в разі його успішної реалізації – здійснювати подальший юридичний супровід Медичного кластера.

Проект передбачає створення Медичного кластера американського типу, метою якого, серед іншого, буде вивчення та впровадження передових методів лікування і реабілітації з використанням телекомунікаційних та електронних (комп'ютерних) технологій.

Партнер Астерс Вадим Самойленко упевнений, що цей Медичний кластер стане не тільки безпрецедентною науково-практичною платформою для подальшого розвитку сфери охорони здоров'я України, а й створить результативне підґрунтя для обміну досвідом між провідними медичними спеціалістами України, Європи та США.

Aequo стала юридичним радником Piraeus Bank у зв'язку із залученням лінії торговельного фінансування в розмірі 5 мільйонів євро від ЄБРР

Aequo стала радником ПАТ "Піреус Банк МКБ" з питань українського законодавства у зв'язку із залученням лінії торговельного фінансування на суму до 5 мільйонів євро від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Фінансування надається в межах Програми сприяння розвитку торгівлі ЄБРР (Trade Facilitation Programme – TFP), спрямованої на підтримку українських експортерів та імпортерів. Програма TFP націлена на стимулювання зовнішньої торгівлі з країнами провадження діяльності ЄБРР, включаючи Україну. Програма передбачає надання ЄБРР гарантій на користь міжнародних підтверджуючих банків. Тим самим він бере на себе політичні та комерційні ризики за правочинами, що укладаються банками-емітентами у країнах провадження діяльності ЄБРР.

Юристи Aequo розробили структуру правочину, взяли участь у погодженні фінансової документації, а також надали ЄБРР юридичний висновок. Проектна команда Aequo працювала у складі старшого юриста Дениса Кульгавого та юриста Валерія Савви під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua