Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Aequo – переможець "Юридичної премії 2017 року" у двох номінаціях

Aequo увійшла до переліку фіналістів "Юридичної премії 2017 року" у 14 номінаціях і здобула дві нагороди Legal Awards 2017: Юридична фірма року з арбітражної практики, Найкращий юрист з корпоративного права та M&A – Анна Бабич, партнер.

Крім того, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку відзначила вагомий внесок Анни Бабич у розвиток корпоративного права в Україні.

Aequo номіновано на звання Юридичної фірми року у сфері корпоративного права, конкурентного права, інтелектуальної власності, банківського та фінансового права, нерухомості, IT, медицини та фармацевтики, медіа та комунікацій, а також Юридичної фірми року. Керуючий партнер Денис Лисенко увійшов до переліку фіналістів у номінації "Найкращий юрист з конкурентного права", партнер Юлія Кирпа – у номінації "Найкращий юрист з боргової реструктуризації", а радник Павло Бєлоусов – у номінації "Найкращий юрист у сфері арбітражу".

Нагороди вручено у 43 номінаціях. Критерії відбору переможців включають досягнення юридичної фірми на ринку юридичних послуг України, значущі правочини та судові справи, фінансові показники, наявність великих українських і зарубіжних клієнтів, участь партнерів в управлінні юридичною фірмою, громадська та pro bono діяльність.

AVELLUM визнано фірмою року в Україні у сфері податків і трансфертного ціноутворення

AVELLUM визнано "Фірмою року у сфері податків в Україні" та "Фірмою року з трансфертного ціноутворення в Україні" за версією видання International Tax Review (ITR).

Отримані нагороди вкотре підтверджують, що AVELLUM надає консультації з найскладніших податкових питань і питань трансфертного ціноутворення, а також пропонує інноваційні та практичні рішення. Крім того, ці нагороди підтверджують позицію найбільш визнаних і рекомендованих податкових консультантів і спеціалістів з трансфертного ціноутворення в Україні.

AVELLUM номіновано на обидві нагороди починаючи з 2013 року. Крім того, з 2009 року AVELLUM є першою незалежною юридичною фірмою в Україні, яка одночасно отримала обидві нагороди. У 2016 році AVELLUM стала частиною команди, яка отримала нагороду у сфері реструктуризації в Європі разом із провідними міжнародними юридичними фірмами White & Case та Weil Gotshal & Manges за надання консультацій щодо інноваційної реструктуризації тринадцяти державних і гарантованих державою випусків єврооблігацій в Україні на непогашену основну суму в розмірі близько 15 млрд. дол. США.

Щорічна премія European Tax Awards, започаткована у 2005 році, відзначає провідних спеціалістів у сфері міжнародного оподаткування в Європі. Компанії оцінюються на основі головних критеріїв, таких як розмір, використання інноваційних методів та складність транзакцій.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua