Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

Sayenko Kharenko представляє інтереси колишнього керівника "Державної продовольчо-зернової корпорації України" у кримінальному провадженні

 

Команда практики кримінально-правового захисту Sayenko Kharenko надає правову допомогу колишньому керівникові

ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" (ДПЗКУ) у межах досудового розслідування й судового провадження в судах усіх інстанцій за кількома кримінальними провадженнями. Досудове розслідування проводять Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), органи Національної поліції України та Генеральна прокуратура України за фактами можливого завдання збитків державі в розмірі майже 75 мільйонів доларів США.

ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки й експорту зернових. Створена у 2010 році ДПЗКУ є найпотужнішою державною вертикально інтегрованою компанією в українському аграрному секторі. Корпорації належить 10 % сертифікованих елеваторних потужностей України. Можливості портових терміналів ДПЗКУ дають змогу забезпечити до 6 % середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна. Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10 % потреб внутрішнього ринку України в борошні, крупах і комбікормах.

Команда Sayenko Kharenko працює над проектом у складі радника Сергія Смірнова, юриста Ігоря Воронова та під керівництвом партнера Сергія Погребного.

Ярослава Петрова включено до списку медіаторів Енергетичного Співтовариства

Ярослава Петрова, радника юридичної фірми "Астерс", затверджено новим членом панелі медіаторів Енергетичного Співтовариства Відбірковим комітетом Центру вирішення спорів та переговорів Енергетичного Співтовариства.

Центр вирішення спорів та переговорів зосереджує свою діяльність на сприянні якнайшвидшому врегулюванню спорів у межах Угоди про Енергетичне Співтовариство, переговорах і медіації в спорах між інвесторами та державою, а також надає підтримку урядам у переговорах із приватними сторонами. Центр підпорядковується юридичному департаменту секретаріату Енергетичного Співтовариства.

Енергетичне Співтовариство – це міжнародна організація, яка провадить діяльність у сфері енергетичної політики. Угода про Енергетичне Співтовариство об'єднує Європейський Союз, з одного боку, і країни Південно-Східної Європи та Чорноморського регіону. Головною метою організації є розширення внутрішнього енергетичного ринку ЄС у Південно-Східній Європі й далі на основі юридично зобов'язального механізму.

Радник Sayenko Kharenko підготував команду до успішного виступу на Конкурсі з міжнародного комерційного арбітражу ім. Вілема Вісу

Радник Sayenko Kharenko Олександр Друг був тренером і підготував команду

Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту міжнародних відносин, до успішного виступу на 24-му Щорічному конкурсі з міжнародного комерційного арбітражу імені Вілема Вісу (Willem C. Vis Moot). Усні слухання конкурсу відбулися у Відні з 6 по 13 квітня 2017 року.

Захід зібрав студентів найкращих юридичних навчальних закладів з усього світу. Конкурс відбувається у два етапи: підготовка меморандумів і участь в усних дебатах із командами суперників, виступаючи з боку позивача й відповідача. Юристи Sayenko Kharenko беруть активну участь у підготовці студентів до цього конкурсу. Радник Олександр Друг уже дев'ять років поспіль є тренером команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту міжнародних відносин. Цього року під керівництвом Олександра команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту міжнародних відносин, досягла відмінних результатів і була відзначена почесною згадкою за меморандум позивача (honorable mention for Claimant).

Конкурс імені Вілема Вісу – один із найвідоміших і найпрестижніших міжнародних студентських конкурсів із комерційного арбітражу. Конкурс відбувається щорічно з 1994 року у Відні, Австрія, під егідою Комісії ООН з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ). Головною метою конкурсу є сприяння глибокому вивченню міжнародного комерційного права й арбітражу для вирішення міжнародних комерційних спорів шляхом арбітражу.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua