Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Baker McKenzie визнано Іноземною юридичною фірмою року "Юридичною премією 2017 року"

Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie отримав три нагороди в номінаціях – Іноземна юридична фірма року, Фірма року в галузі медицини та фармацевтики,

а також Сергія Чорного визнано Кращим юристом з боргової реструктуризації – на 11-й урочистій церемонії нагородження Юридичної премії 2017 року.

Коментуючи перемогу, Керуючий партнер київського офісу Сергій Чорний зазначив: "Три нагороди від Юридичної премії свідчать про нашу високу репутацію на ринку, яка укріплюється довірою наших клієнтів, а також є результатом напруженої праці та таланту наших співробітників". Керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський додав: "Ці нагороди мають особливе значення, оскільки цього року київський офіс святкує своє 25-річчя в Україні".

Baker McKenzie було номіновано у 20 номінаціях. Номінанти та переможці визначалися незалежною Номінаційною комісією, до якої ввійшли високоповажні члени юридичної спільноти.

AVELLUM – юридична фірма року у сфері M&A, партнер Гліб Бондар – кращий юрист у сфері банківського та фінансового права за версією "Юридичної премії року"

AVELLUM отримала дві престижні нагороди на одинадцятій церемонії вручення Юридичної премії року: "Юридична фірма року у сфері M&A",

партнер Гліб Бондар – отримав нагороду в номінації "Кращий юрист у сфері банківського та фінансового права".

Юридична премія року відзначає видатні досягнення в роботі українських юридичних фірм і міжнародних юридичних фірм, представлених в Україні, а також кращих юристів у різних галузях права. Номінаційна комісія рейтингу, зокрема, враховує динамічне зростання та високий рівень клієнтського сервісу юридичних фірм.

Ці нагороди присуджено AVELLUM за бездоганний супровід найбільш знакових транзакцій у сфері злиття та поглинання, а також у сфері фінансового права в Україні протягом минулого року. Отримання цих премій ще раз підтверджує, що AVELLUM є лідером юридичного ринку в Україні у сфері корпоративних фінансів.

Крім перемоги у двох номінаціях AVELLUM також отримала номінацію на нагороду "Фірма року в Україні". Керуючий партнер Микола Стеценко та старший партнер Гліб Бондар також були номіновані на звання кращих юристів у сфері корпоративного права / M&A та боргової реструктуризації відповідно.

Астерс отримала нагороди "Юридичної премії 2017"

Астерс стала фіналістом у 12 номінаціях та була визнана Юридичною фірмою року в галузі антимонопольного права під час щорічної церемонії "Юридична премія". Керуючий партнер Астерс Олексій Дідковський був відзначений нагородою "За визначні професійні досягнення".

Премією, яка вважається правничою спільнотою національним аналогом "Оскара" у сфері юриспруденції, нагороджуються кращі юристи та юридичні фірми України. Крім звання Юридичної фірми року в галузі антимонопольного права Астерс також увійшла до числа фіналістів у таких номінаціях, як "Юридична фірма року" у сферах банківського та фінансового права, боргової реструктуризації, арбітражу, енергетики, сільського господарства та інтелектуальної власності. Партнер Астерс Ірина Поканай стала фіналістом у номінації "Кращий юрист року" у сферах банківського та фінансового права і боргової реструктуризації, Олександр Вознюк – у галузі антимонопольного права, а Юлія Семеній – у сфері інтелектуальної власності.

"Послідовне визнання підкреслює найвищу репутацію Астерс серед наших клієнтів і колег", – коментує Армен Хачатурян, старший партнер Астерс. "Нагорода "За визначні професійні досягнення" для Олексія Дідковського є вражаючим визнанням його здобутків. Ми пишаємося тим, що працюємо пліч-о-пліч з таким видатним юристом і топ-менеджером, та бажаємо Олексію подальших успіхів у кар'єрі".

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua