Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2017, 05, №18

Шановні читачі!

Сьогоднішній номер ЮРИСТ&ЗАКОН присвячено темі споживчого кредитування, а саме – новим правилам гри, які запроваджує Закон "Про споживче кредитування", що набуває чинності менш як за місяць. Багато питань Закон зумовлює вже тепер, на скільки більше їх стане після 10 червня – покаже практика. Думки експертів розділилися: оптимісти вірять у захист прав споживачів в Україні, скептики критикують норми на предмет їхньої практичної життєздатності.

Про цей та багато іншого читайте в блоці "Тема номера". Але традиційно ми не обмежуємося однією тематикою. Сьогодні в Ю&З розміщено й інші матеріали на не менш злободенні теми, такі як: електронний суд, визначення підсудності справ, які виникають із корпоративних правовідносин, стягнення збитків, завданих унаслідок ДТП.

Особливу увагу хочу звернути на детальний аналіз законопроекту "Про фінансовий лізинг": як позначаться прийдешні зміни на його популярності серед споживачів, які норми потребують серйозного доопрацювання, чи вийде "як краще", або знову "як завжди"... Упевнений, кожний із вас знайде в номері те, що цікаво й важливо саме для йому.

Нагадую також, що редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями й порадами щодо поліпшення видання. Кожний такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, даючи змогу зробити Ю&З ще цікавішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Олександр Попов

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua