Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Aequo визнана провідною юридичною фірмою у 4 практиках за версією The Legal 500 EMEA 2017

 

Aequo рекомендована як фірма найвищого ешелону в 4 ключових практиках: банківське, фінансове право та ринки капіталу, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, M&A та вирішення спорів,

і високо рекомендована в практиках оподаткування, нерухомості та будівництва й енергетики, за версією нещодавно опублікованого дослідження The Legal 500 EMEA 2017. Партнери Денис Лисенко, Анна Бабич, Юлія Кирпа, Олександр Мамуня та радник Павло Бєлоусов увійшли до переліку провідних юристів згідно з рейтингом The Legal 500 EMEA 2017.

Третій рік поспіль практика банківського та фінансового права, ринків капіталу Aequo займає найвищу позицію в рейтингу (Tier 1). На думку дослідників, Aequo "має дуже сильну практику банківського та фінансового права, ринків капіталу", ключові позиції в якій займають Юлія Кирпа і Анна Бабич, яких називають "високопрофесійними та відзначають їхнє комерційне бачення".

"Амбітна команда практики корпоративного, комерційного права і M&A" отримала найвищу оцінку клієнтів (Tier 1). Довідник високо рекомендує Анну Бабич, партнера, керівника практики корпоративного, комерційного права / M&A, і Дениса Лисенка, керуючого партнера.

Практика вирішення спорів зайняла найвищу позицію (Tier 1) завдяки "інноваційним юридичним рішенням і практичним консультаціям". Олександр Мамуня, "чудовий юрист з комерційним баченням" Павло Бєлоусов та Анна Бабич отримали високі рекомендації.

Практика інтелектуальної власності під керівництвом Олександра Мамуні, якого називають експертом з розробки судових стратегій", також зайняла найвищу позицію у рейтингу (Tier 1). Практика енергетики та партнери Юлія Кирпа, Анна Бабич і Денис Лисенко високо рекомендовані дослідженням Legal 500 2017. Довідник відзначає команду практики нерухомості та будівництва на чолі з "прагматичним" Денисом Лисенком і Юлією Кирпою, що спеціалізується на питаннях фінансування. Клієнти зауважують, що "ефективна команда оподаткування надає зрозумілі юридичні консультації".

4 юристи відзначені в номінації "Юристи нового покоління": позаштатний радник Марина Федоренко та старший юрист Денис Кульгавий рекомендовані в практиці банківського та фінансового права, ринків капіталу, позаштатний радник Оксана Краснокутська – у практиці корпоративного, комерційного права і M&A і юрист Василь Міщенко – у практиці оподаткування.

Sayenko Kharenko вже вп'яте була визнана "Юридичною фірмою року в Україні" за версією IFLR 1000

За результатами нещодавно опублікованого дослідження International Financial Law Review (IFLR) 2017 Sayenko Kharenko була визнана переможцем

у номінації "Юридична фірма року в Україні". Цьогорічна церемонія нагородження проходила 20 квітня в Лондоні і зібрала представників найкращих юридичних фірм Європи для нагородження найбільш інноваційних угод, команд і фірм 2016 року.

Вперше видання IFLR включило Україну до списку юрисдикцій European Awards ще у 2011 році. З того часу Sayenko Kharenko здобувала нагороду чотири рази – у 2011, 2012, 2013 та 2015 роках.

Коментуючи подію, партнер Михайло Харенко зауважив: "Ми пишаємось тим, що Sayenko Kharenko знову отримала нагороду IFLR – вона свідчить про нашу постійну роботу над удосконаленням інноваційних рішень для комплексних міжнародних угод".

IFLR є лідером у галузі визнання юридичних інновацій. Щорічно IFLR European Awards визначає провідні юридичні фірми Європи у 25 юрисдикціях та нагороджує найбільш інноваційні транскордонні угоди у сферах ринків капіталу, фінансового права, реструктуризації заборгованості та M&A.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua