Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2017, 05, №17

Добрий день, шановні читачі!

Основною темою номера після тривалих травневих свят ми обрали актуальну практику у сфері антимонопольного права. На цей час вона є однією з тих, які найбільш динамічно розвиваються, чому значною мірою сприяє прихід юристів-практиків до складу АМКУ.

Водночас, як це часто доводиться констатувати в нашій країні, динаміка розвитку багато в чому забезпечується й тим, що до рівня лідерів у цій сфері нашому правовому полю ще рости й рости. Тому в матеріалах блоку "Тема номера" наші автори зосереджують увагу на найгостріших питаннях, які досі не мають належного регулювання з боку держави (хоча б на рівні чіткої й однозначної позиції регулятора), а отже, потребують найбільшої участі юриста на базових етапах розроблення тактики, а іноді й стратегії, ведення бізнесу.

Але, як і завжди, автори Ю&З не залишають поза увагою й інші важливі та актуальні теми. Зокрема, у номері традиційно надано аналіз свіжої практики ВСУ та відповіді на запитання читачів.

Особливо хочеться звернути увагу на матеріал про оренду землі в акваторіях портів – тему доволі специфічну, проте таку, що обіцяє чималі перспективи у зв'язку з планами деяких великих українських агровиробників нарощувати власні логістичні потужності або збільшувати обсяги експорту продукції.

А ще ми, як і обіцяли, продовжуємо дослідження запропонованої реформи процесуального законодавства. Цього разу в центрі уваги антикорупційні суди (матеріал більш концептуальний, однак досить цікавий з погляду можливої появи цілої юридичної спеціалізації) та питання чергових новацій у виконавчому провадженні.

Загалом, упевнений, кожний із вас прочитає в нашому номері те, що важливо, корисно й цікаво саме йому.

Насамкінець нагадую, що редакція Ю&З з нетерпінням чекає на листи з пропозиціями нових тем, запитаннями, порадами щодо поліпшення видання. Кожний такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, що дає можливість зробити видання ще цікавішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Олександр Попов

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua