Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

AVELLUM утримує найвищі позиції за версією Chambers Europe 2017

 

AVELLUM знову визнано провідною юридичною фірмою, яка надає повний спектр послуг, за версією одного з найпрестижніших міжнародних юридичних видань.

За даними нещодавно оприлюдненого рейтингу Chambers Europe 2017, AVELLUM є єдиною незалежною українською юридичною фірмою, яка посіла місце в першій найвищій групі рейтингу в усіх ключових практиках, що входять до сфери корпоративного фінансування: банківське та фінансове право, ринки капіталу, реструктуризація та неплатоспроможність, а також корпоративне право/M&A.

Chambers Europe також відзначає практики вирішення спорів, антимонопольного права, трудового права, енергетики та нерухомості. Загалом цього року рейтинг Chambers Europe відзначив AVELLUM у десяти практиках. Це підтверджує позицію провідної юридичної фірми, яка надає повний спектр послуг для розв'язання найскладніших завдань.

Сім юристів AVELLUM також отримали рекомендації рейтингу як провідні експерти у своїх сферах діяльності.

11 ключових практик та 13 юристів Baker McKenzie дістали високе визнання в рейтингу Chambers Europe 2017

Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie посів найвищі сходинки в міжнародному юридичному довіднику Chambers Europe Guide 2017.

11 ключових практик українського офісу фірми, а саме: банківське та фінансове право, корпоративне право / злиття та поглинання, ринки капіталу, трудове право, податкове право, інтелектуальна власність, нерухомість, реструктуризація та банкрутство, конкурентне право, вирішення спорів, енергетика та природні ресурси, – отримали найвищі оцінки в рейтингу.

Крім того, 13 юристів Baker McKenzie отримали високі рекомендації від Chambers Europe 2017.

Chambers Europe 2017 високо рекомендує Aequo

Aequo дістала визнання в ключових практиках: антимонопольне та конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне право / злиття та поглинання,

вирішення спорів (міжнародний арбітраж і судові спори), реструктуризація та банкрутство, енергетика та природні ресурси.

Довідник рекомендує команду практики банківського та фінансового права як відмінну команду з репутацією, що невпинно зміцнюється, та високою активністю на ринку юридичних послуг. Сильна команда практики антимонопольного та конкурентного права підвищила свої позиції в рейтингу завдяки зростаючій складності проектів і відмінним відгукам клієнтів.

Згідно з Chambers Europe клієнти часто зупиняють свій вибір на команді практики корпоративного права/M&A під час вибору консультанта з широкого спектра транзакційних питань. Клієнти характеризують команду практики як "висококваліфікованих і практичних юристів, які забезпечують оперативний зворотний зв'язок і готові надати допомогу в будь-який час, коли нам це необхідно", а також як "прагматичних юристів, з якими легко працювати і які завжди перевершують наші очікування".

Аналітики високо оцінюють практику вирішення спорів за роботу над знаковими проектами та визнання на ринку юридичних послуг у сфері міжнародного арбітражу й судових спорів. Динамічну команду практики енергетики та природних ресурсів особливо відзначено рейтингом за вирішення складних спорів у сфері енергетики, включаючи міжнародні арбітражні спори. Команда також активно консультує з питань фінансування у сфері енергетики.

Практику інтелектуальної власності відзначено довідником за значний послужний список вирішення спорів у сфері ІВ. Активна команда практики реструктуризації та банкрутства консультує українські й міжнародні компанії та банки з питань реструктуризації та рефінансування.

Астерс – "одна з кращих, якщо не найкраща" юридична фірма в Україні згідно з The Legal 500 2017

Астерс визнано юридичною фірмою найвищого рівня в нещодавно опублікованому довіднику The Legal 500: Європа, Близький Схід і Африка 2017 у трьох ключових практиках: у банківському та фінансовому праві і ринках капіталу; у комерційному і корпоративному праві та M&A; а також у вирішенні спорів.

Астерс також стала високо рекомендованою юридичною фірмою у практиках енергетики, інтелектуальної власності, нерухомості та будівництва, а також оподаткування.

Четверо партнерів Астерс увійшли до списку провідних юристів України за версією довідника The Legal 500: EMEA 2017: Олексій Дідковський (комерційне та корпоративне право і М&A; вирішення спорів), Армен Хачатурян (банківське, фінансове право та ринки капіталу; енергетика), Ірина Поканай (банківське, фінансове право та ринки капіталу) та Роман Костенко (нерухомість і будівництво). 12 експертів Астерс увійшли до списку рекомендованих юристів України.

Цього року видання The Legal 500 представило новий рейтинг "Юристи наступного покоління", покликаний визначити висхідних зірок серед молодих юристів. До списку увійшли двоє юристів Астерс: Мар'яна Поліщук у практиці інтелектуальної власності та Роман Дробоцький у практиці нерухомості та будівництва.

AVELLUM визнано провідною юридичною фірмою за версією The Legal 500 2017

Нещодавно оприлюднений рейтинг The Legal 500 рекомендує шість практик AVELLUM. Фірма отримує найвищі рекомендації від своїх клієнтів і колег,

які вважають AVELLUM "провідною фірмою" "безсумнівно першого ешелону", яка є "однією з найкращих в Україні".

Традиційно в першій найвищій групі відзначено практику банківського і фінансового права та ринків капіталу, а також практику корпоративного права/M&А. Рейтинг The Legal 500 визнає ці практики AVELLUM провідними серед українських юридичних фірм із 2012 та 2013 років відповідно.

Цього року практика нерухомості піднялася в першу найвищу групу рейтингу. The Legal 500 також відзначила практики вирішення спорів, податкового права та практику енергетики AVELLUM, які другий рік поспіль перебувають у другій найвищій групі.

Микола Стеценко, керуючий партнер та голова практики корпоративного права/M&A, і Гліб Бондар, старший партнер та голова практики банківського і фінансового права та ринків капіталу, уже сім років поспіль входять до списку провідних юристів України у своїх галузях права. The Legal 500 рекомендує Дмитра Марчукова, партнера та голову практики вирішення спорів, серед провідних спеціалістів у його сфері діяльності у 2017 році.

У 2017 році The Legal 500 уперше започаткував рейтинг під назвою "Next generation lawyers" ("Юристи нового покоління"). Ми пишаємося тим, що до нього увійшли четверо наших юристів: Тарас Дмуховський, старший юрист практики банківського та фінансового права; Сергій Уваров, старший юрист практики вирішення спорів; Вадим Медведєв, старший юрист практики податкового права; Юрій Заремба, юрист практики нерухомості.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua