Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

Sayenko Kharenko – юридичний радник Electronic Arts з питань присудження призів

Sayenko Kharenko стала юридичним радником Electronic Arts (EA), американської компанії з виробництва відеоігор,

щодо питань проведення призових промо-акцій. Послуги Sayenko Kharenko включали юридичне консультування з питань вимог українського законодавства до популяризації та просування комп'ютерних ігор, а також участі в іграх, у тому числі з врученням призів (як ігор, які базуються на випадку, так і тих ігор, які базуються на майстерності користувачів).

Electronic Arts є світовим лідером у сфері інтерактивного розважального програмного забезпечення. EA розповсюджує ігри, додатковий контент і мережеві послуги для підключених до Інтернету ігрових систем, персональних комп'ютерів, мобільних телефонів і планшетних комп'ютерів.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі партнера Олександра Падалки та старшого юриста Олега Климчука.

Астерс є національним юридичним радником в усних слуханнях інвестиційного позову АТ "Ощадбанк" щодо активів у Криму

Юридична фірма "Астерс" надає допомогу Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan, головному юридичному раднику АТ "Ощадбанк", одній з найбільших фінансових установ України, як національний юридичний радник

у зв'язку з позовом Ощадбанку до Російської Федерації про відшкодування понад 1 млрд. доларів США за повну втрату інвестицій компанії в Криму. Завершальні слухання цього позову щодо питань юрисдикції, суті справи та розміру збитків відбулися 27 – 29 березня 2017 року в Парижі (Франція).

Партнер юридичної фірми Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan Алекс Гербі коментує: "Юристи Астерс були важливою частиною команди, яка представляє Ощадбанк, як протягом підготовчих стадій, так і під час завершальних слухань, які нещодавно відбулися в Парижі. Вони зробили вагомий внесок у загальну підготовку й подання позову Ощадбанку. Нам було дуже приємно працювати з такою здібною та відданою командою".

Над проектом працює команда Астерс у складі партнера Світлани Чепурної та юристів Анни Ткачової і Марини Головко під загальним керівництвом Олексія Дідковського, керуючого партнера фірми.

Sayenko Kharenko захистила інтереси Української страхової групи у Вищому господарському суді України

Команда практики вирішення спорів Sayenko Kharenko успішно захистила інтереси ПрАТ "Страхова компанія "Українська страхова група" у Вищому господарському суді України

у спорі про стягнення суми страхового відшкодування в розмірі 5,3 мільйонів гривень. Під час розгляду справи Вищий господарський суд України задовольнив відповідні клопотання та зупинив примусове виконання рішень судів першої та апеляційної інстанцій. За результатами надання правової допомоги суд повністю задовольнив касаційну скаргу, подану в інтересах клієнта, скасувавши рішення судів попередніх інстанцій.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі юриста Олексія Колтка і радника Сергія Смірнова під керівництвом партнера Сергія Погребного.

За підтримки юридичної фірми "АНК" було підписано меморандум про співробітництво між агрохолдингом Kernel та Адміністрацією морських портів України

Юридична фірма "АНК" здійснила юридичне супроводження процесу підписання меморандуму про співробітництво між Адміністрацією морських портів України та агрохолдингом Kernel у межах реалізації масштабного інвестиційного проекту в порту "Чорноморськ".

Предметом цього меморандуму є наміри, пов'язані з проведенням днозаглиблювальних робіт в акваторії першого ковша морського порту "Чорноморськ" з метою збільшення обсягів вантажопотоку в порту. Підписання меморандуму є елементом реалізації масштабних інвестиційних планів компанії Kernel, пов'язаних з будівництвом і експлуатацією нового зернового термінала в морському порту "Чорноморськ".

Юридична фірма "АНК" надавала компанії Kernel юридичну підтримку в процесі проведення переговорів з Адміністрацією морських портів України, пов'язаних з підписанням меморандуму, а також у цілому займається юридичним супроводженням усього інвестиційного проекту.

Команду ЮФ "АНК" у цій справі представляють керуючий партнер Олександр Кіфак, а також керівник практики супроводження інвестиційних проектів Дмитро Колодяжний.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua