Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Baker Mckenzie названо юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2017

 

Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker Mckenzie визнано "Юридичною фірмою року в Україні" провідним агентством Chambers Europe, яке проводить моніторинг ринку юридичних послуг у Європі.

Церемонія нагородження відбулася 7 квітня 2017 року в Лондоні, Великобританія. Нагорода свідчить про досягнення компанії в Україні в реалізації великих проектів, значному розвитку стратегічних напрямів юридичної практики та наданні високоякісних послуг клієнтам.

Сергій Чорний, Керуючий партнер київського офісу Baker Mckenzie, зазначив: "Ми отримали одну з найпрестижніших юридичних нагород у Європі. Символічним є те, що нагорода отримана напередодні 25-річчя діяльності Baker Mckenzie в Україні. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру нам найскладніших проектів. Нагорода відзначає самовіддану працю нашої талановитої київської команди".

Chambers Europe Awards відзначає досягнення юридичних фірм у Європі та відображає результати дослідження ринку юридичних послуг, викладені в довіднику Chambers Europe за останній рік.

Chambers Europe 2017 рекомендує рекордну кількість юристів Астерс

Chambers Europe, впливове щорічне дослідження найкращих юристів і юридичних фірм у 53 країнах європейського континенту, високо рекомендує Астерс у своєму виданні за 2017 рік, яке нещодавно було опубліковано в Лондоні.

Довідник відзначає професійні досягнення фірми, включивши до огляду по Україні 13 юристів Астерс, що є безпрецедентною кількістю відзначених дослідженням експертів з-поміж українських юридичних фірм. Видання також характеризує старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна як видатного професіонала (найвища можлива індивідуальна відзнака) у 3 практиках: банківського та фінансового права, корпоративного права та M&A і реструктуризації та банкротства.

Професійні досягнення Астерс у довіднику 2017 року відзначено так:

Банківське та фінансове право (Band 1 – найвищий рівень). "Команду лідера ринку" очолює старший партнер Армен Хачатурян, який "достеменно знає ринок" і "дуже обізнаний з роботою у сфері фінансів". Згідно з дослідженням партнер Ірина Поканай "має відмінну репутацію та очолює роботу над деякими з найбільших проектів на ринку", а радник Габріел Асланян "завдяки хорошим відгукам від клієнтів і колег зумів за рік покращити свою позицію в рейтингу".

Конкуренційне та антимонопольне право (Band 1). Команда практики у сфері конкуренційного та антимонопольного права Астерс "залишається найкращим вибором для консультацій у зв'язку з отриманням дозволів на концентрації найвищого рівня, вирішенням спорів та представництвом інтересів в антимонопольних розслідуваннях". Видання відзначає керівника практики, партнера Ігоря Свєчкаря, як "провідного юриста у сфері конкуренційного права", а партнера Олексія Пустовіта характеризує як "дуже досвідченого та відомого експерта з питань антимонопольного права".

У практиці корпоративного права та M&A юристів Астерс відзначають за "аналітичний підхід і глибинність їхніх теоретичних і практичних знань". Довідник рекомендує керуючого партнера Олексія Дідковського, з яким, за відгуками клієнтів, "завжди приємно вести справи на особистому рівні". Огляд відзначає старшого партнера Армена Хачатуряна як "зразкового юриста, до думки якого прислухаються інші", і партнера Вадима Самойленка, підкреслюючи "його участь в ініціативах з реформування законодавства".

Астерс також стала високорекомендованою юридичною фірмою в таких практиках: енергетики та природних ресурсів – як "високоавторитетна команда", ринків капіталу – з "солідною командою, яка має значний досвід", трудового права – як "визнана практика, що надає консультації зі структурування трудових відносин", реструктуризації та банкрутства – як "відома команда, що представляє локальні та міжнародні банки в справах про реструктуризації та стягнення заборгованості", а також у практиках вирішення спорів, нерухомості, інтелектуальної власності та податкового права.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua