Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2017, 04, №14

Шановні читачі!

Суспільно-політична ситуація останніх років обумовила неабияку увагу державних органів до сфери телекомунікації та ЗМІ. Така увага, як це зазвичай і буває, одразу вилилася в безліч правових питань.

А якщо є такі питання – Ю&З не може бути осторонь. Адже зміни, які відбуваються в законодавстві й практиці роботи органів влади, торкаються не лише учасників телекомунікаційного ринку, а й "суміжників". Як результат – теми, які раніше сприймалися як вузькопрофільні, стають важливими для дедалі ширшого кола осіб.

Так ось, сьогодні основною темою номера стали питання регулювання телекомунікаційної галузі. Основну увагу ми приділили зусиллям, які доклала Верховна Рада для врегулювання багато в чому раніше "дикої" сфери відносин, що виникають, коли постає потреба розвитку інфраструктури.

Практично кожний юрист, який обслуговував провайдера телекомунікацій, може чимало розповісти про те, наскільки індивідуально могло раніше вирішуватися питання доступу до наявних об'єктів для побудови власної мережі зв'язку. Як це вирішуватиметься тепер – після прийняття нового законодавства – і чи стане справді легше працювати провайдерам, ми розглянемо відразу в декількох матеріалах. Крім того, у фокусі уваги й інші актуальні для галузі проблеми.

А ще, як і завжди, Ю&З пропонує вашій увазі "нетематичні" матеріали, у яких висвітлено свіжу судову практику, профільні юридичні заходи та інші актуальні теми. Зокрема, ми знову повертаємося до такого інструменту, як корпоративні договори (благо вони ось-ось остаточно одержать "прописку" у нашому законодавстві).

І це геть не все, що є сьогодні в номері. Тож певен, кожний із вас прочитає те, що важливо й корисно саме для нього.

Наприкінці ж нагадую, що редакція Ю&З з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями, рекомендаціями щодо поліпшення видання. Кожний такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, даючи змогу тим самим зробити видання ще цікавішим і кориснішим для вас.

 

З повагою

головний редактор

Олександр Попов

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua