Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Астерс – одна з провідних юридичних фірм України згідно з Chambers Global 2017

Chambers Global, одне з найвпливовіших щорічних міжнародних досліджень юридичного ринку, підтверджує провідне місце Астерс серед юридичних фірм України у своєму дослідженні за 2017 рік.

Довідник високо відзначає професійні досягнення Астерс у всіх практиках, що входять до огляду по Україні.

Практика банківського та фінансового права Астерс увійшла до списку лідерів Band 1. Довідник характеризує старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна як видатного професіонала (найвища можлива індивідуальна відзнака). Видання високо оцінює партнера Ірину Поканай, зазначаючи, що вона "має відмінну репутацію і очолює роботу над деякими з найбільших проектів на ринку". Дослідження також рекомендує радника Габріела Асланяна, підкреслюючи, що "завдяки хорошим відгукам від клієнтів і колег він зумів за рік покращити свою позицію в рейтингу".

У практиці корпоративного права та M&A Chambers Global 2017 також називає Армена Хачатуряна видатним професіоналом, "зразковим юристом, до думки якого прислухаються інші". Довідник рекомендує керуючого партнера Олексія Дідковського, з яким, за відгуками клієнтів, "завжди приємно вести справи на особистому рівні". Партнер Вадим Самойленко також увійшов до переліку найкращих фахівців у практиці корпоративного права та M&A. Видання особливо підкреслює його участь в ініціативах із реформування законодавства.

Chambers Global 2017 також рекомендує Астерс у практиці вирішення спорів. Дослідження відзначає керуючого партнера Олексія Дідковського, який "очолює команду, що надає клієнтам підтримку та стратегічне бачення в спірних справах".

Довідник Chambers Global 2017 складено за підсумками тисяч інтерв'ю з юристами й клієнтами, які було проведено найбільшою командою дослідників у юридичній галузі. Видання охоплює 190 країн з усього світу, а також містить регіональні та глобальні розділи, відзначаючи найкращих юристів у світі.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua