Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Aequo увійшла до переліку провідних юридичних фірм в Україні згідно з Chambers Global 2017

Aequo високо рекомендована у головних практиках – банківське та фінансове право, корпоративне право / злиття та поглинання, а також вирішення спорів.

Керуючий партнер Денис Лисенко, партнери Анна Бабич, Юлія Кирпа й Олександр Мамуня, радник Павло Бєлоусов і позаштатний радник Марина Федоренко визнані одними із провідних українських юристів.

За результатами дослідження Денис Лисенко, керуючий партнер, отримав високу оцінку як видатний юрист, який володіє "стратегічним мисленням і відмінним комерційним баченням". Він консультує з широкого кола трансакційних питань, а також здобув визнання у сфері конкурентного права.

Анна Бабич, партнер, керівник практик корпоративного права, злиттів і поглинань, отримала надзвичайно позитивні відгуки клієнтів і підвищила свої позиції у рейтингу завдяки активній діяльності на ринку юридичних послуг. За відгуками клієнтів: "Вона віддана своїй справі, ефективна і завжди дотримується термінів. Вона все тримає під контролем і завжди пропонує відмінні рішення".

Юлія Кирпа, партнер, керівник практики банківського та фінансового права, піднялася в рейтингу завдяки виключно позитивним відгукам клієнтів і визначним проектам. Вона володіє значним практичним досвідом у сфері M&A в банківському та фінансовому секторі, а також регуляторних питаннях. Клієнти відзначають її управлінські навички, "ентузіазм і харизму, а також експертизу, високу віддачу та уважність до деталей. Вона забезпечує бездоганне виконання завдань".

Олександр Мамуня, партнер, керівник практик інтелектуальної власності та вирішення спорів, здобув особливе визнання рейтингу за практичний досвід вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності.

Згідно із дослідженням, Павло Бєлоусов, радник, керівник практики міжнародного арбітражу, "сповнений ідей, дуже креативний і знаходить оптимальні рішення".

Дослідники відзначають Марину Федоренко, позаштатного радника, за активну діяльність у широкому спектрі регуляторних і трансакційних питань, а також за надання якісних консультацій з фінансових питань, пов'язаних з корпоративним правом, злиттями й поглинаннями.

Baker McKenzie підтверджує провідні позиції в рейтингу Chambers Global 2017

Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie підтвердив провідні позиції на українському юридичному ринку.

Практики київського офісу в галузях банківського та фінансового права, корпоративного права / злиттів і поглинань посіли перше місце в рейтингу, практики вирішення спорів – третє, цим самим підтвердивши високе визнання на ринку протягом декількох років поспіль.

Керуючий партнер київського офісу Baker McKenzie Сергій Чорний і партнер В'ячеслав Якимчук названі Провідними юристами у сфері банківського та фінансового права і корпоративного права / злиттів і поглинань відповідно. У сфері банківського та фінансового права – партнер Ігор Олехов здобув високе визнання в Україні, старший юрист Дмитро Орендарець відзначений як Перспективний юрист (Up & Coming), а партнер лондонського офісу Рой Пірс (Roy Pearce) увійшов до переліку рекомендованих іноземних експертів.

Chambers Global – міжнародний довідник юридичних фірм, що видається з 1990 року і сьогодні охоплює понад 190 юрисдикцій. Видання складає рейтинг як окремих юристів, так і юридичних фірм за результатами глибокого об'єктивного дослідження, у тому числі на підставі опитування клієнтів і юристів-практиків.

AEQUO – переможець у номінації "Юридична фірма року: Росія, Україна та СНД" за версією The Lawyer European Awards 2017

AEQUO названо юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією видання The Lawyer на церемонії нагородження The Lawyer European Awards 2017,

що відбулася 16 березня 2017 року в готелі Grange St Paul's у Лондоні, яку відвідали понад 300 керуючих партнерів, партнерів та корпоративних юристів з усієї Європи.

Цього року на премію було номіновано рекордну кількість учасників – 8 корпоративних юристів і 125 фірм та юридичних мереж. AEQUO увійшла до числа 27 переможців, визнаних у міжнародних, європейських і національних категоріях.

Згідно з виданням The Lawyer: "Переможці цього року – це сила, з якою потрібно рахуватися, що впроваджує передові ідеї, починаючи з інновацій усередині фірм та закінчуючи сміливими міжнародними стратегіями. Завдяки переконливому списку клієнтів і новаторським правочинам ці компанії є еталоном роботи юридичної фірми в Європі у 2016 році".

"Це велике досягнення, і я вдячний нашій команді за самовідданість і ентузіазм. Це визнання демонструє правильність стратегії, обраної нашою фірмою. Ми цінуємо довіру, яку наші клієнти виявляють нам, і ми продовжимо надавати клієнтоорієнтовані й інноваційні рішення та поліпшувати якість послуг, які надаємо", – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер AEQUO.

Премія The Lawyer European Awards була ініційована авторитетним британським виданням Тhe Lawyer, що оцінює юридичні фірми в Європі, які демонструють стратегічне бачення, високу культуру партнерських відносин, відмінні фінансові показники та зростання, незмінно високу якість юридичних послуг, а також визначні результати у розвитку персоналу. Цього року основний акцент дослідження було зроблено на транскордонні проекти юридичних фірм, важливість котрих зростає з кожним роком.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua