Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Заходи

Відбудеться ІІ Міжнародний форум із боротьби з підробками та піратством

 

Запрошуємо до участі в ІІ Міжнародному форумі з боротьби з підробками та піратством "Контрафакт і піратство – загроза національній безпеці й економіці". Організатор заходу: Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (УАПП). Дата проведення: 19–20.04.2017. Місце проведення: м. Київ, Столичне шосе, 103, готель Ramada Encore Kiev.

Мета форуму – удосконалення української стратегії й тактики вирішення однієї з найгостріших у сучасному світі проблем – контрафакції та піратства, реалізація реформи захисту інтелектуальної власності й системи заходів протидії виготовленню та розповсюдженню підробок, формування цивілізованого українського товарного ринку й сприятливого інвестиційного клімату в країні.

Серед питань для обговорення:

1. Вивчення масштабів контрафакції та піратства; світові тенденції боротьби з підробками й піратством.

2. Роль транснаціональної організованої злочинності у виготовленні та розповсюдженні контрафактних товарів; припинення й протидія ввезенню підробленої та піратської продукції на митниці.

3. Створення системи покарань, яка б забезпечила сумірне із завданими збитками неминуче покарання винного; вилучення кримінальних активів.

4. Взаємодія держави та правовласників у боротьбі з контрафактною продукцією; боротьба з контрафакцією та піратством в Інтернеті.

5. Забезпечення поваги до інтелектуальної власності; підвищення поінформованості споживачів і їхньої соціальної відповідальності.

6. Боротьба з контрафактними лікарськими препаратами, засобами захисту рослин і сортами рослин.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua