Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2017, 03, №10

Добрий день, шановні читачі!

Сперечатися про те, що IT-галузь стала одним із найцікавіших генераторів завдань і постачальників клієнтів для юристів (причому не тільки в Україні, а й у всіх країнах, які багато хто звик називати цивілізованими), просто безглуздо. При цьому темпи розвитку технологій на цей момент такі, що практично щодня перед професіоналами в галузі права постають усе нові й нові виклики.

От, наприклад, поява чат-ботів одразу ж порушила питання про те, хто відповідатиме за якість консультацій, отриманих клієнтом під час спілкування з таким ботом. Або ось іще проблемка – хто, з погляду законодавства, є власником інформації, що зберігається з використанням технології blockchain?

Будь-який юрист, який у своїй діяльності стикнувся з IT, може одразу "накидати" ще десяток-другий подібних завданнячок. І це ще не згадуючи про більш звичні й буденні речі на кшталт оформлення передання прав інтелектуальної власності на програмну продукцію, регулювання нюансів інтернет-торгівлі тощо. При цьому не варто забувати, що однією з головних особливостей галузі IT є дуже глибоке проникнення в неї того, що можна назвати "іноземним елементом".

Загалом, можна спокійно говорити про те, що юридичні аспекти інформаційних технологій на сьогодні є, мабуть, найперспективнішою темою для юристів у всьому світі.

І саме про них, але вже стосовно реалій українського правового поля, автори Ю&З розкажуть у статтях блоку "Тема номера". Упевнений, кожен з вас, незалежно від обраної сфери діяльності, прочитає в них те, що важливо, корисно й цікаво саме йому.

Зараз же нагадую, що редакція Ю&З з нетерпінням чекає на листи з пропозиціями нових тем, запитаннями, порадами з поліпшення видання. Кожний такий лист надзвичайно важливий і корисний для нас, що дасть змогу зробити видання ще цікавішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Олександр Попов

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua