Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

Trusted Advisors успішно представила інтереси Банку в справі про повернення коштів

 

Команда судової практики юридичної фірми "Trusted Advisors" успішно представила інтереси Банку в справі про визнання незаконними дій і стягнення коштів на загальну суму 5526042,24 грн.

Спір стосувався списання коштів відповідачем з підприємства у зв'язку з настанням несприятливих подій, які могли зумовити невиконання зобов'язань позивача. З огляду на те, що підприємство розташоване в зоні збройного конфлікту, а також через погіршення фінансових показників позивача відповідач прийняв рішення про дострокове стягнення заборгованості, право на яке передбачено умовами генерального договору. Право на самостійне списання коштів виникло через невиконання вимог про дострокове погашення заборгованості. 

Юристи Trusted Advisors у судовому порядку зуміли довести правомірність списання коштів з рахунка позивача, виходячи з несприятливих подій, що виникли, відповідно до норм чинного законодавства й укладеного між сторонами договору.

Позитивне рішення в цьому процесі, яке є преюдицією, гарантує можливість для Банку стягнути заборгованість, що залишилася, в іншому судовому процесі.

Над проектом працювала команда ЮФ "Trusted Advisors" у складі партнера Владислава Рєзнікова, старшого юриста Олександра Архипова та юриста Сергія Яценка, яка зуміла забезпечити належну доказову базу й одержати позитивне рішення суду, яким було відмовлено боржникові в стягненні з Банку достроково списаної заборгованості. Законність цього рішення підтвердив Вищий господарський суд України.

Baker McKenzie обрано юридичним партнером Комітету з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації

Київський офіс Baker McKenzie було обрано юридичним партнером Комітету з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації на 2017 рік. Відбір проводило Правління Комітету за результатів конкурсу.

Команду юристів Baker McKenzie, що консультуватиме Комітет з охорони здоров'я Асоціації, очолює радник Ольга Дем'янюк, керівник Практики охорони здоров'я Baker McKenzie в Києві. Baker McKenzie має успішний досвід юридичного супроводу й консультування в галузі охорони здоров'я в Україні протягом 25 років. Юристи Baker McKenzie здійснюватимуть юридичну підтримку діяльності Комітету в питаннях державного регулювання в галузі охорони здоров'я, у тому числі консультуючи Комітет щодо питань імплементації найкращого європейського та міжнародного досвіду в українське законодавство.

Комітет Асоціації з охорони здоров'я, створений у 2000 році, є одним із найдосвідченіших і найчисленніших об'єднань у секторі охорони здоров'я України, до складу якого входить понад 50 компаній. Його діяльність спрямовано насамперед на гармонізацію регуляторного законодавства, що впливає на компанії, які займаються клінічними випробуваннями, розробленням і виробництвом лікарських засобів та медичних виробів.

Юристи Aequo взяли участь у підготовці доповіді Світового банку "Ведення бізнесу 2017"

Партнер Aequo Анна Бабич, радник Павло Бєлоусов, позаштатний радник Оксана Краснокутська та юристи Ярослав Лепко й Анастасія Сотір взяли участь у підготовці доповіді Світового банку "Ведення бізнесу 2017: Рівні можливості для всіх".

Публікація дослідження супроводжувалася широким висвітленням у ЗМІ. Згідно з рейтингом Світового банку "Ведення бізнесу 2017" Україна зміцнила свої позиції та піднялася з 83-го місця на 80-те.

"Ведення бізнесу 2017: Рівні можливості для всіх", провідне видання Групи Всесвітнього банку, є 14-м випуском у серії щорічного видання Групи Всесвітнього банку, який провадить оцінювання норм, що сприяють розширенню підприємницької діяльності, а також норм, які обмежують її. Дослідження "Ведення бізнесу" використовує кількісні показники, що демонструють рівень сприятливості правових норм для підприємницької діяльності та захисту прав власності, а також дають змогу зіставити дані для 190 країн у міру їх зміни з плином часу.

У межах дослідження здійснюється збір і аналіз великого масиву кількісних даних для зіставлення умов державного регулювання підприємницької діяльності в різних країнах у динаміці. Цим проект "Ведення бізнесу" спонукує країни до ефективнішого регулювання, забезпечує вимірні орієнтири для проведення реформ і є ресурсом для науковців, журналістів, дослідників із приватного сектору та інших осіб, які цікавляться діловим кліматом у кожній країні.

Астерс виступає юридичним консультантом ЄБРР у зв'язку з наданням компанії "Екософт" кредиту в розмірі 3 млн дол. США

Юридична фірма "Астерс" була радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв'язку з наданням кредиту на суму 3 млн дол. США компанії "Екософт", провідному українському виробнику обладнання для очищення води.

Кредит строком на п'ять років допоможе компанії збільшити обсяги виробництва й площу складських приміщень за рахунок придбання додаткового обладнання для інжекційного формування. "Екософт" також планує ввести в експлуатацію новий склад, розширити асортименти фільтрів-глечиків і розпочати виробництво фільтруючих мембран на основі технології зворотного осмосу, що дасть змогу запропонувати українським споживачам доступну високотехнологічну альтернативу імпортним фільтрам води.

Цю інвестицію також підтримує Європейський Союз (ЄС) через ініціативу EU4Business, спрямовану на підтримання малих і середніх підприємств (МСП) у країнах, які вже уклали або планують укласти угоди про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ГВЗВТ) з ЄС.

Над проектом працювала команда Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юриста Інни Бондаренко.

Trusted Advisors виграла арбітраж GAFTA

Юридична фірма "Trusted Advisors" успішно захистила інтереси провідного українського агротрейдера в Арбітражному суді Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA).

Суть спору полягала в стягненні заборгованості, що виникла внаслідок порушення зобов'язань за договором купівлі-продажу зернових між турецьким покупцем та українським постачальником. Складність цього процесу призвела до того, що розгляд спору тривав понад рік і становив кілька раундів пояснень сторін. Остаточне рішення в спорі було винесено в апеляційному порядку.

Арбітражний суд GAFTA став на бік позивача, якого в цьому процесі представляла команда Trusted Advisors, і в повному обсязі задовольнив позовні вимоги українського трейдера на загальну приблизну суму 300 тис. дол. США (включаючи штрафні санкції, витрати на арбітраж та ін.) і встановив, що саме турецький покупець порушив умови контракту.

Команда Trusted Advisors супроводжувала розгляд справи в складі керуючого партнера Івана Міщенка та юриста Дар'ї Коротченко.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua